| Εφαρμόζω σε | Εργασίες κατεδάφισης, βυθοκόρησης, οικοδομικές εργασίες |
|---|---|
| Υλικό | Q355B ή Q690D ή όπως το επιθυμείτε |
| Μάρκες εκσκαφέων | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Cat κ.λπ. |
| Μοντέλο εκσκαφών | 6 τόνοι - 200 τόνοι |
| Χρώμα | Κόκκινο, κίτρινο, μπλε λευκό προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Shaogang Q355B, Q690D, Καλύτερο υλικό χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός σκάβωσης | 8m 10m 15m 18m 20m 25m 30m 32m |
| Εύρος Εργασίας | 8μ 10μ 15μ 20μ |
| OEM / ODM | Ναί |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | 24 Ώρες Διαθέσιμες |
| Δοκιμές | Πλήρεις δοκιμές πριν από την αποστολή |
|---|---|
| Υλικό | Αξιολόγηση των επιπτώσεων |
| Κατάλληλοι εκσκαφείς | 6ton - 66ton |
| Μήκος (m) | 7m - 28m |
| Χρώμα | Κόκκινο, κίτρινο, μπλε, λευκό κ.λπ. |
| Υλικό | Q355B, Q690D, Q355NE |
|---|---|
| Βαθμός σκάβωσης | 6m - 25m |
| Χωρητικότητα | 0,5CBM 1CBM 2CBM 2,5CBM |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Χρώμα | Κόκκινο, κίτρινο, μπλε λευκό προσαρμοσμένο |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
|---|---|
| Μεγάλη απόσταση | 10m 20m 21m 25m |
| Υλικό | Q355B / Q690D / Q355NE |
| Χωρητικότητα | 0.4m3, 0.6m3, 1.5m3, 2m3, 2.2m3 |
| Χρώμα | Κόκκινο, κίτρινο, μπλε λευκό προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Q355B ή Q690D ή όπως το επιθυμείτε |
|---|---|
| Υψηλή απόδοση | Ναί |
| Ποιότητα | Ασφάλιστρο |
| Κατάλληλοι εκσκαφείς | 6 τόνοι - 200 τόνοι |
| Μάρκες εκσκαφέων | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Cat κ.λπ. |
| Υλικό | Q355B, Q690D, ή άλλα όπως ζητάτε |
|---|---|
| Εφαρμόστε | Εκσκαφέας 20-50 τόνων |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Ονομασία προϊόντος | Τηλεσκοπικός βραχίονας εκσκαφέων |
| Υπόθεση | νέος |
| Υλικό | BS900E, ελαφρύτερο και ισχυρότερο |
|---|---|
| Συρματόσχοινο | Υψηλής ποιότητας σύρμα |
| Συνημμένα | Κουβάς / κέλυφος κουβάς / λαβή |
| Γάμα | Υψηλής ποιότητας συγκόλληση |
| Βάθος εκσκαφής (m) | 20 μέτρα 25 μέτρα 30 μέτρα 32 μέτρα |
| Όνομα προϊόντος | Τελεσκόπιο βραχίονα εξορυκτήρα |
|---|---|
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Τροχαλία | Υψηλής ποιότητας |
| Βαθμός σκάβωσης | 20 μέτρα 25 μέτρα 30 μέτρα 32 μέτρα |
| Υψηλή απόδοση | Ναί |
| Υλικό | Shaogang Q355B, Καλύτερο χάλυβα |
|---|---|
| Συνδέσεις | Πιο παχιά συνδέσμους, μπορούν να αντέξουν τεράστια πίεση |
| Βαθμός σκάβωσης | 15m 18m 20m 21m 22m 25m 30m 32m |
| Χωρητικότητα | 0.4m3, 0.6m3, 1.5m3, 2m3, 2.2m3 |
| Ποιότητα | Ασφάλιστρο |