| Υλικό | Q355B, Q690D, ή άλλα όπως ζητάτε |
|---|---|
| Εφαρμόστε | Εκσκαφέας 25 τόνων - 67 τόνων |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Χαρακτηριστικά | Περισσότερη διάρκεια ζωής, υψηλή αποτελεσματικότητα |
| Συνθήκες εργασίας | Καταστροφή κτιρίων |
| Υλικό | Shaogang Q355B, Q690D ή άλλοι όπως ζητάτε |
|---|---|
| Κύλινδρος κάδων | Διαθέσιμο |
| Κατάλληλη εκσκαφέας | Εκσκαφέας 6 τόνων 20 τόνων 25 τόνων 55 τόνων και άνω |
| Κουβάς | Διαθέσιμο |
| Υπόθεση | Νέο |
| Επαγγελματική διαδικασία παραγωγής | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Πιστοποιήσεις | Πατέντα, ISO, CE |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Διαθέσιμος |
| Κατάλληλος εκσκαφέας | Εκσκαφέας 6 τόνων 20 τόνων 25 τόνων 55 τόνων και άνω |
| Όνομα προϊόντος | Εκσκαφέας μακρύς βραχίονας για πώληση |
| Υπόθεση | Νέος, ολοκαίνουργιος |
|---|---|
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Διαθέσιμο, 24 ώρες |
| Ποιότητα | Υψηλή εγγύηση |
| Κουβάς | 0.8cm1cm2cm |
| Κατάλληλη εκσκαφέας | 6 τόνοι - 120 τόνοι |
| Εφαρμόστε | Εκσκαφέας 20 - 22 τόνων |
|---|---|
| Μήκος | 15m - 16m |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Υπόθεση | Νέο |
| Υλικό | Q355B, Q690D, ή άλλα όπως ζητάτε |
| Μάρκα | Zhonghe |
|---|---|
| Όνομα μέρους | μακροχρόνιος βραχίονας προσιτότητας εκσκαφέων |
| Υλικό | Q355D/Q690D |
| Εφαρμοστέες Βιομηχανίες | Ενέργεια & Εξόρυξη & Κατεδαφίσεις |
| Μήκος | 18 μ. |
| Υλικό | Q355B, Q690D, ή άλλοι όπως ζητάτε |
|---|---|
| Μήκος | 11-25 μέτρα |
| Εφαρμόζω σε | Εκσκαφέας 20-85 τόνων |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Κατάσταση εργασίας | Καταστροφή κτιρίων |
| όνομα εξαρτήματος | Βόλος εκσκαφικού μηχανήματος μεγάλης εμβέλειας |
|---|---|
| Υλικό | Q355B/Q690 |
| Εφαρμοστέες Βιομηχανίες | Ενέργεια & Εξόρυξη & Κατεδαφίσεις |
| Κατάλληλος εκσκαφέας | 25-55 τόνοι |
| Μήκος | 21-22μ |
| Apply to | Digging Sand, soil, silt etc |
|---|---|
| Suitable Excavator | 20 ton excavator or above |
| Material | BS900E, Q355B, lighter and stronger |
| Pulley | High Quality Pulley, Enlarge Pulley |
| Digging Depth | 25m 30m 32m |
| Εγγύηση | 6 μήνες για το συρόμενο χέρι, 3 μήνες για τον κουβά |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Μεγάλη εμβέλεια, υψηλή αποτελεσματικότητα και μεγαλύτερη διάρκεια ζωής |
| Εφαρμόστε | 20 τόνους - 55 τόνους |
| Υλικό | Σαγκάνγκ Q355B |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.1 - 2cbm |