| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Μακρύτερη διάρκεια ζωής | Ναι |
| OEM / ODM | - Ναι, ναι. |
| λέξη κλειδί | τηλεσκοπική εκσκαφέας |
| OEM/ODM | YES |
|---|---|
| Testings | YES |
| Suitable Excavator (ton) | 10ton to 60ton |
| High Efficiency | YES |
| Material | LG700 |
| Υλικό | BS900E |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Εκσκαφέας με τηλεκαθαριστήρα |
| Σύρμα | Ασφάλιστρο |
| Bucket Clamshell (CBM) | 1,5CBM 2CBM 3CBM |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Πλήρης δοκιμή | Ναί |
|---|---|
| Υψηλή απόδοση | Ναί |
| Χρώμα | Αύξηση στις απαίτηση των πελατών |
| Υλικό | LG700 / Q690D |
| OEM / ODM | Ναί |
| Υλικό | HG700, Q690D |
|---|---|
| Βαθμός ανασκαφής (m) | 12m 14m 16m |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε Λευκό Προσαρμοσμένο |
| Εξέλικτρο μανικών | Μεγαλώστε |
| κύλινδρο | Πρωταθλήτρια κύλινδρο |
| Εγγύηση | 6 Μήνες |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Τελεσκόπιο βραχίονα εξορυκτήρα |
| OEM/ODM | Αποδεκτό |
| Κατάσταση | Καινούργιο |
| χρώμα | όπως απαιτεί ο πελάτης |
| Material | LG700 |
|---|---|
| Suitable working environment | Digging Deep Pits, House Foundation Pit |
| Digging depth(m) | 12m 14m 16m 18m 20m |
| Longer service life-span | Yes |
| OEM / ODM | Yes |
| OEM/ODM | YES |
|---|---|
| Material | LG700 / HG785 / Q690D |
| Suitable Excavator (ton) | 10ton to 60ton |
| Warranty | YES, 6 Months, 3 Months |
| Digging Depth(m) | 10m 12m 14m 16m 18m 20m |
| Κατάσταση | Νέος |
|---|---|
| Βαθμός σκάβωσης | 4m, 8m, 10m, 12m, 16m |
| Υλικό | Σαγκάνγκ Q355B |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Εφαρμόζω σε | 3 τόνοι - 55 τόνοι |
| Βαθμός ανασκαφής (m) | 10M 12M 16M |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε Λευκό Προσαρμοσμένο |
| Πακέτο | Ξύλινες Θήκες / Φούσκες |
| Υλικό | Q355B Q690D |
| Κύλινδρος | Πριμοδότηση |