| Υλικό | Σαγκάνγκ Q355B, Q690D |
|---|---|
| Εγγύηση | 6 μήνες για το χέρι και το μπουμ |
| Σωλήνωση | Αδιάλειπτη ροή, όχι εύκολη αποτυχία |
| ποιότητα | Πριμοδότηση |
| Ακριβότητα | Υψηλή ακρίβεια |
| Digging Depth | 18m 20m 25m 30m 32m |
|---|---|
| Clamshell Bucket (cbm) | 1cbm 1.5cbm 2cbm 2.5cbm 3cbm |
| Suitable Excavators | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion etc |
| Design | High Effective design, safe and stable |
| Cylinders | High quality cylinders, longer service life-span |
| Συνημμένα | Κουβάς / κέλυφος κουβάς / λαβή |
|---|---|
| Εγγύηση | 6 μήνες, 24 ώρες |
| Γάμα | Υψηλής ποιότητας συγκόλληση |
| Μεγάλη απόσταση | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Υλικό | BS900E, ελαφρύτερο και ισχυρότερο, προσαρμοσμένο |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
|---|---|
| Κατάλληλοι εκσκαφείς | Εκσκαφέας 20 τόνων και άνω |
| Χρώμα | Κόκκινο, κίτρινο, μπλε λευκό προσαρμοσμένο |
| Ποιότητα | Πρώτος |
| Υλικό | Q355B ή Q690D ή όπως το επιθυμείτε |
| Υλικό | BS900E, ελαφρύτερο και ισχυρότερο |
|---|---|
| Γάμα | Υψηλής ποιότητας συγκόλληση |
| Συρματόσχοινο | Καλής ποιότητας σχοινί νήματος |
| Συνημμένα | Κουβάς / κέλυφος κουβάς / λαβή |
| Εγγύηση | 6 μήνες για τον τηλεσκοπικό βραχίονα και τον κύλινδρο |
| Υλικό | BS900E, ελαφρύτερο και ισχυρότερο |
|---|---|
| OEM / ODM | Ναί |
| Υψηλή απόδοση | Ναί |
| Χωρητικότητα του κουβά CLAMSHELL | 1 CBM - 3CBM |
| Βάθος σκάψιμο (m) | 18m 22m 25m 30m 32m |
| Κατάλληλοι εκσκαφείς | 10 τόνοι - 200 τόνοι |
|---|---|
| Μάρκα εκσκαφέα | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Kobelco κ.λπ |
| Τεχνική υποστήριξη | Ναι, Διαθέσιμο 24 ώρες |
| υψηλής ποιότητας | Premium, Top 1 |
| Υλικό | Q355B ή Q690D ή όπως το επιθυμείτε |
| υλικό | Q355B |
|---|---|
| Βαθμός ανασκαφής (m) | 8μ 10μ 12μ 14μ 16μ |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε Λευκό Προσαρμοσμένο |
| Κατάλληλοι εκσκαφείς | Γάτα Hitachi Komatsu Sany Zoomlion κ.λπ. |
| Εγγύηση | 6 μήνες για το χέρι, 3 μήνες για τον κουβά |
| Υλικό | Q355B ή Q690D ή όπως το επιθυμείτε |
|---|---|
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Τεχνική υποστήριξη | Ναί |
| Εγγύηση | 6 μήνες για Boom and Arm, 3 μήνες για Bucket |
| Χαρακτηριστικά | Μακρύτερη διάρκεια ζωής |
| Υλικό | Q355B ή Q690D ή όπως το επιθυμείτε |
|---|---|
| Κατάλληλοι εκσκαφείς | 6 τόνοι - 200 τόνοι |
| Εγγύηση | 6 μηνών |
| Χρώμα | Κόκκινο, κίτρινο, μπλε λευκό προσαρμοσμένο |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |