| Σωρός | Χάλυβα, τσιμέντο |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | μεγαλύτερη διάρκεια ζωής & υψηλή αποτελεσματικότητα |
| Μήκος | 11m-24m |
| Εφαρμόζω σε | Εκσκαφέας 20 τόνων - 85 τόνων |
| Υλικό | Σαγκάνγκ Q355B |
| Υλικό | Q355B, Q690D, ή άλλα όπως ζητάτε |
|---|---|
| Μήκος | 17 μέτρα, 20 μέτρα, 25 μέτρα, 30 μέτρα. |
| Εφαρμόστε | Εκσκαφέας 25 τόνων - 67 τόνων |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Συνθήκες εργασίας | Καταστροφή κτιρίων |
| Υλικό | Q355B, Q690D, ή άλλα όπως ζητάτε |
|---|---|
| Διάρκεια | 11-25 μέτρα |
| Εφαρμόστε | Εκσκαφέας 20-85 τόνων |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Συνθήκες εργασίας | Καταστροφή κτιρίων |
| Υπόθεση | Νέο, 100% νέο, νέο τηλεσκοπικό χέρι. |
|---|---|
| εγγύηση | 6 μήνες |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Υποστήριξη μέσω διαδικτύου, τεχνική υποστήριξη μέσω βίντεο |
| Δυνατότητα κουβάς | 00,9m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Βάρος μηχανής | 6-36t |
| Υλικό | Q355B, Q690D, Q355NE |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο, κίτρινο, μπλε, λευκό κ.λπ. |
| Κατάλληλοι εκσκαφείς | 6ton - 66ton |
| Κατάλληλος | Σκάψιμο άμμο, βράχο, χώμα, εργασία κατεδάφισης |
| Μήκος (m) | 6m - 25m |
| Κατάλληλοι εκσκαφείς | Χίτατσι κομάτσου σάνυ γάτα κλπ. |
|---|---|
| Βάθος σκάψιμο (m) | 14m 16m 18m 20m 25m 30m 32m |
| Χωρητικότητα | 0,6cbm 0,8cbm 1cbm 1,5cbm 2cbm 2,5cbm |
| Υλικό | Q355B, Q690D, ή άλλοι όπως ζητάτε |
| Εφαρμόζω σε | Σκάψιμο άμμου χώματος λάσπης χαλίκι βράχου κ.λπ |
| OEM / ODM | Διαθέσιμος |
|---|---|
| Υλικό | Q345, Q355B, Q690D |
| Βαθμός σκάβωσης | 10μ 16μ 18μ 19μ 20μ |
| Μεγάλη απόσταση | 18μ 19μ 20μ |
| Κατάλληλοι εκσκαφείς | 10 τόνοι έως 200 τόνοι |
| Υλικό | Q355B ή Q690D ή όπως το επιθυμείτε |
|---|---|
| Ποιότητα | Ασφάλιστρο |
| Κατάλληλοι εκσκαφείς | 6 τόνοι - 200 τόνοι |
| Χρώμα | Κόκκινο, κίτρινο, μπλε λευκό προσαρμοσμένο |
| Υψηλή απόδοση | Ναί |
| Μάρκες εκσκαφέων | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Cat κ.λπ. |
|---|---|
| OEM / ODM | Ναί |
| Ζωγραφική | Κίτρινο, κόκκινο, μπλε, λευκό κ.λπ |
| Υλικό | Q355B ή Q690D ή όπως το επιθυμείτε |
| Χωρητικότητα | 0.4m3, 0.6m3, 1.5m3, 2m3, 2.2m3 |
| Υλικό | Q355B, Q690D, NE355 |
|---|---|
| Βάθος σκάψιμο (m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Χρώμα | Κόκκινο, κίτρινο, μπλε λευκό προσαρμοσμένο |
| OEM / ODM | Ναί |
| Ποιότητα | Πρωταθλήτρια / Υψηλής ποιότητας |