| Λέξη κλειδί | Εκσκαφέας με τηλεκαθαριστήρα |
|---|---|
| Σύρμα | Ασφάλιστρο |
| Κατάλληλη μάρκα εκσκαφέα | Διάφορα εμπορικά σήματα εκσκαφέας: Sany Hitachi Komatsu Zoomlion κ.λπ. |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Ναί |
| Βάθος σκάψιμο (m) | 18m 20m 25m 30m 32m 35m |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
|---|---|
| Υψηλή απόδοση | Ναί |
| Βαθμός σκάβωσης | 8m 10m 12m 14m |
| Κατάλληλοι εκσκαφείς | 6ton 20ton 30ton 40ton 55ton |
| Χρώμα | Λευκό κίτρινο μπλε κόκκινο κ.λπ. |
| Συνημμένα | Κουβάς / κέλυφος κουβάς / λαβή |
|---|---|
| Συρματόσχοινο | Καλής ποιότητας σχοινί νήματος |
| Βάθος εκσκαφής (m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Γάμα | Υψηλής ποιότητας συγκόλληση |
| Εγγύηση | 6 μήνες για τον τηλεσκοπικό βραχίονα και τον κύλινδρο |
| Υλικό | BS900E |
|---|---|
| Λέξη κλειδί | Εκσκαφέας με τηλεκαθαριστήρα |
| Σύρμα | Ασφάλιστρο |
| Bucket Clamshell (CBM) | 1,5CBM 2CBM 3CBM |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Υλικό | LG700 / HG785 |
|---|---|
| Κύλινδρος | Πρωταθλήτρια κύλινδρο |
| Βαθμός σκάβωσης | 8m 10m 14m 16m 18m |
| Μπροστινά συνημμένα | Κουβαλάκι Clamshell / Κουβαλάκι Standard |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Ναί |
| Χρώμα | Κόκκινο, κίτρινο, μπλε λευκό προσαρμοσμένο |
|---|---|
| OEM/ODM | Ναί |
| Εγγύηση | Ναι, 6 μήνες, 3 μήνες |
| Βάθος σκάψιμο (m) | 10m 12m 14m 16m 18m 20m |
| Πακέτο | Ναι, φούσκα, ξύλινες θήκες |
| Product name | Excavator Telescopic Arm |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE, ISO9001 |
| Suitable | 3-36Ton |
| Material | Q355B |
| Color | Customer Required |
| Front Attachments | Clamshell Bucket, Standard Bucket |
|---|---|
| Condition | New |
| Model | Telescopic Excavator 08 |
| Number Of Sections | 3 Sections |
| Bucket Capacity | 0.6m3, 1m3, 1.5m3, 2.2m3, 2.5m3 |
| Κατάσταση | Νέο |
|---|---|
| Συσκευές εξορυκτών | Κουβάδες και άλλα εξαρτήματα |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Διαθέσιμο |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε Λευκό Προσαρμοσμένο |
| εγγύηση | 6 Μήνες |
| Κύλινδροι | Υψηλής ποιότητας βελτιωμένα κύλινδροι |
|---|---|
| Εγγύηση | 6 μήνες για το βραχίονα και τον κύλινδρο, 3 μήνες για τον κουβά |
| OEM / ODM | Διαθέσιμο |
| Υλικό | Q355B, Υλικό χάλυβα υψηλής ποιότητας |
| χαρακτηριστικά | Υψηλής Αποτελεσματικότητας και Μακροχρόνιας Ζωής |