| Κατάλληλοι εκσκαφείς | 6 τόνοι - 200 τόνοι |
|---|---|
| Βάθος εκσκαφής (m) | 6m 8m 10m 12m 14m 15m 16m 18m |
| Υλικό | LG700, HG785 |
| Κύλινδρος | Κύλινδρος υψηλής ποιότητας |
| OEM / ODM | Ναί |
| Βάθος εκσκαφής | 8m 10m 15m 18m 20m 22m 30m 32m |
|---|---|
| Κουβαλάκι με κέλυφος | 0,8cbm 1cbm 2cbm 2,5cbm 3cbm |
| Εφαρμογή | Digging House Foundation Pits, Deep Pits |
| Συρματόσχοινο | Υψηλής ποιότητας συρματόπλεγμα |
| Υλικό | BS900E, Πολλαπλό συρματόσχοινο, Διευρυμένη τροχαλία |
| Υλικό | LG700, ελαφρύτερο και δυνατότερο |
|---|---|
| Μήκος | 10μ 15μ 18μ 20μ 25μ 28μ |
| Σύνθεση κλειδιού | Συρματόσχοινο, Κύλινδροι, Χάλυβας, Ρουλεμάν, Γλιστρήματα |
| Μοντέλα εκσκαφέων | 6 τόνους - 60 τόνους |
| Κατάλληλες μάρκες εκσκαφητή | Hitachi Komatsu Sany Kobelco Kato κ.λπ |
| Υλικό | Q355B, Q690D, ή άλλα όπως ζητάτε |
|---|---|
| Εφαρμόστε | Εκσκαφέας 6-100 τόνων |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Ονομασία του προϊόντος | Τηλεσκοπικός βραχίονας εκσκαφέων |
| Υπόθεση | Νέο |
| Εγγύηση | 6 μηνών |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε Λευκό Προσαρμοσμένο |
| Κατάλληλο μοντέλο εκσκαφητή | 6 τόνοι - 200 τόνοι |
| Υλικό | Q355B ή Q690D ή όπως το επιθυμείτε |
| Τεχνική υποστήριξη | Ναί |
| Εφαρμογή | Οικοδομικές εργασίες, Εργασίες κατεδάφισης, Βυθοκόρηση κ.λπ |
|---|---|
| Μεγάλη εμβέλεια (m) | 10m 20m 25m 30m 32m |
| Κύλινδρος κάδος | Υψηλής ποιότητας κύλινδρος κάδου |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε Λευκό Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Q355B ή Q690D ή όπως το επιθυμείτε |
| Υλικό | NM400, Q690D, Q355B |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε Λευκό Προσαρμοσμένο |
| Μοντέλο εκσκαφέα | 6ton - 65ton |
| Κατάλληλος εκσκαφέας | Sumitomo, Sany, Cat, Komatsu, Zoomlion κ.λπ |
| Εφαρμογή | Αρπάζοντας πέτρα, ξύλο |