| Χωρητικότητα | 1CBM 1.5CBM 2CBM 2.2CBM |
|---|---|
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Αριθμός τμημάτων | 3 τμήματα |
| OEM / ODM | Ναί |
| συγκόλληση | Ασφάλιστρο |
| Features | High Effective and Longer Life-span |
|---|---|
| Painting | Premium Painting |
| Cylinders | High Quality Cylinders |
| Color | Yellow, Red, White, Blue, Customized |
| Digging Depth(m) | 6m, 12m, 16m, 18m |
| Χωρητικότητα | 0.4cbm, 0.6cbm, 1.5cbm, 2.2cbm, 2.5cbm |
|---|---|
| συγκόλληση | Ασφάλιστρο |
| Μοντέλο | ΣΤΒ089 |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Αριθμός τμημάτων | 3 τμήματα |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
|---|---|
| Υψηλή απόδοση | Ναί |
| Βαθμός σκάβωσης | 8m 10m 12m 14m |
| Κατάλληλοι εκσκαφείς | 6ton 20ton 30ton 40ton 55ton |
| Χρώμα | Λευκό κίτρινο μπλε κόκκινο κ.λπ. |
| Χαρακτηριστικά | Βαθύτερο σκάψιμο |
|---|---|
| Υλικό | BS900E, ελαφρύτερο και ισχυρότερο υλικό |
| Κλειστή λέξη | Τηλεσκοπικό βραχίονα εκσκαφέα με κουβά |
| Εγγύηση | 6 μήνες για κυλίνδρους και τηλεσκοπικό βραχίονα |
| Ποιότητα | Πρωταθλήτρια, υψηλής ποιότητας |
| Εφαρμόζω σε | 3 τόνοι - 55 τόνοι |
|---|---|
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Χωρητικότητα | 0.1 κυβικό μέτρο - 1 κυβικό μέτρο |
| Κατάσταση | Νέος |
| Βαθμός σκάβωσης | 4 μέτρα, 8 μέτρα, 10 μέτρα, 12 μέτρα |
| Βάθος εκσκαφής (m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
|---|---|
| Συρματόσχοινο | Καλής ποιότητας σχοινί νήματος |
| Υλικό | BS900E, ελαφρύτερο και ισχυρότερο |
| Γάμα | Υψηλής ποιότητας συγκόλληση |
| Συνημμένα | Κουβάς / κέλυφος / λαβή / προσαρμοσμένο |
| Συσκευές εξορυκτών | Κουβάδες, Κουβάδες πρότυπα, Κουβάδες με κέλυφος και άλλα αξεσουάρ |
|---|---|
| Κλειστή λέξη | Τηλεσκοπικός βραχίονας εκσκαφέων |
| Υλικό | Q690D / HG785 / Q355B ελαφρύτερο και ισχυρότερο |
| Εφαρμόστε | Εκσκαφέας 6 - 36 τόνων |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Features | Telescopic |
|---|---|
| Material | BS900E, Stronger |
| Model | Excavator Telescopic Boom Telescopic Arm 09 |
| Suitable Excavators | 25ton - 66ton |
| Suitable Brands | Hitachi Komatsu Sany Kato Zoomlion etc |
| κατάσταση | Νέο, 100% νέο, νέο τηλεσκοπικό χέρι. |
|---|---|
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Παρέχεται υπηρεσία μετά την πώληση | Υποστήριξη διαδικτυακής υποστήριξης, τεχνική υποστήριξη βίντεο |
| Χωρητικότητα | 00,9m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Βάρος μηχανής | 6-36t |