| Μέγιστη εμβέλεια | 12 μέτρα 18 μέτρα 20 μέτρα 31 μέτρα 32 μέτρα |
|---|---|
| Ποιότητα | Υψηλής ποιότητας |
| Μοντέλο | SSB005 |
| Κατάσταση | Ολοκαίνουργος |
| Τύπος | Προσκόλληση εκσκαφών |
| Μέγιστη εμβέλεια | 12m 18m 20m 25m 31m 32m |
|---|---|
| Κατάσταση | Ολοκαίνουργος |
| Αριθμός τμημάτων | 3 τμήματα |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Χωρητικότητα | 0.4m3, 0.6m3, 1.5m3, 2m3, 2.2m3 |
| συγκόλληση | Ασφάλιστρο |
|---|---|
| Μέγιστη εμβέλεια | 12m 18m 20m 25m 31m 32m |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Μοντέλο | SSB005 |
| Κατάλληλος εκσκαφέας | 20ton-50ton εκσκαφέας |
| Κυανών | Φιαλίδες υψηλής ποιότητας |
|---|---|
| συγκόλληση | Ασφάλιστρο |
| Κατάσταση | Ολοκαίνουργος |
| Μέγιστη εμβέλεια | 12m 18m 20m 25m 31m 32m |
| Αριθμός τμημάτων | 3 τμήματα |
| Χωρητικότητα | 0.4cbm, 0.6cbm, 1.5cbm, 2.2cbm, 2.5cbm |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Διαθέσιμος |
| Μέγιστη εμβέλεια | 25 μέτρα 30 μέτρα 32 μέτρα |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| συγκόλληση | Υψηλής ποιότητας συγκόλληση |
| συγκόλληση | Ασφάλιστρο |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Διαθέσιμος |
| Κατάσταση | Ολοκαίνουργος |
| Τύπος | Τηλεσκοπικός βραχίονας |
| Υλικό | BS900E, ελαφρύτερο και ισχυρότερο |
| Σύρμα | Ασφάλιστρο |
|---|---|
| Κατάλληλη μάρκα εκσκαφέα | Διάφορα εμπορικά σήματα εκσκαφέας: Sany Hitachi Komatsu Zoomlion κ.λπ. |
| Δοκιμές | Ναί |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο, κόκκινο, κίτρινο, λευκό |
| Εγγύηση | Ναι, 6 μήνες για το χέρι και τους κυλίνδρους, 3 μήνες για τον κάδο |
| Λέξη κλειδί | Εκσκαφέας με τηλεκαθαριστήρα |
|---|---|
| Σύρμα | Ασφάλιστρο |
| Κατάλληλη μάρκα εκσκαφέα | Διάφορα εμπορικά σήματα εκσκαφέας: Sany Hitachi Komatsu Zoomlion κ.λπ. |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Ναί |
| Βάθος σκάψιμο (m) | 18m 20m 25m 30m 32m 35m |
| Efficiency | High Efficiency, High Effective |
|---|---|
| Bucket | 2cbm Clamshell Bucket |
| Maintanment | Easy Maintanment, Add Lubricant |
| Digging Depth(m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Cylinder | High quality cylinders, famous brand cylinders |
| Material | Q355B, Q690D, or others as you request |
|---|---|
| Apply to | 20-50ton excavator |
| Warranty | 6 months |
| Product name | excavator telescopic boom |
| Condition | new |