| Υλικό | Q355B, NM400, Q690D |
|---|---|
| Μεγάλης εμβέλειας | 10m 18m 20m 22m 24m 30m 32m |
| Βάθος εκσκαφής | 10m 12m 18m 20m 25m 30m |
| Χωρητικότητα κάδου | 0.4m3, 0.6m3, 1.5m3, 2m3, 2.2m3 |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε Λευκό Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Q355B ή Q690D ή όπως το επιθυμείτε |
|---|---|
| Κατάλληλο μοντέλο εκσκαφητή | Εκσκαφέας 6 τόνων- 200 τόνων |
| Μπροστινά προσαρτήματα | Θραύσης, Κάδος, Θραυστήρας, Ψαλίδα |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο, κόκκινο, μπλε, κίτρινο κ.λπ. |
| Χωρητικότητα κάδου | 0.4m3, 0.6m3, 1.5m3, 2m3, 2.2m3 |
| Υλικό | Q355B ή Q690D ή όπως το επιθυμείτε |
|---|---|
| Μήκος (m) | 10μ - 35 τόνοι |
| Χωρητικότητα κάδου (cbm) | 0,25cbm - 4cbm |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε Λευκό Προσαρμοσμένο |
| Βάθος εκσκαφής (m) | 8m 10m 12m 14m 16m 18m 20m |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε Λευκό Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μήκος (m) | 10μ - 35 τόνοι |
| Υλικό | Q355B ή Q690D ή όπως το επιθυμείτε |
| Βάθος εκσκαφής (m) | 8m 10m 12m 14m 16m 18m 20m |
| Χωρητικότητα κάδου (cbm) | 0,25cbm - 4cbm |
| Εφαρμογή | Οικοδομικές εργασίες, Εργασίες κατεδάφισης, Βυθοκόρηση κ.λπ |
|---|---|
| Μεγάλη εμβέλεια (m) | 10m 20m 25m 30m 32m |
| Κύλινδρος κάδος | Υψηλής ποιότητας κύλινδρος κάδου |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε Λευκό Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Q355B ή Q690D ή όπως το επιθυμείτε |
| Υλικό | Q355B ή Q690D ή όπως το επιθυμείτε |
|---|---|
| Μεγάλη εμβέλεια (m) | 10m 20m 25m 30m 32m |
| Βάθος εκσκαφής (m) | 6m 10m 12m 15m 18m |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε Λευκό Προσαρμοσμένο |
| Κύλινδρος κάδος | Υψηλής ποιότητας κύλινδρος κάδου |
| Υλικό | Q355B ή Q690D ή όπως το επιθυμείτε |
|---|---|
| Μήκος (m) | 10μ - 35 τόνοι |
| Χωρητικότητα κάδου (cbm) | 0,25cbm - 4cbm |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε Λευκό Προσαρμοσμένο |
| Βάθος εκσκαφής (m) | 8m 10m 12m 14m 16m 18m 20m |
| Χρώμα | Λευκό κίτρινο μπλε κόκκινο κ.λπ. |
|---|---|
| Κατάλληλες μάρκες εκσκαφητή | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Cat κ.λπ. |
| Χωρητικότητα | 0.4m3, 0.6m3, 1.5m3, 2m3, 2.2m3 |
| Υλικό | Q355B ή Q690D ή όπως το επιθυμείτε |
| Εφαρμόζω σε | Εργασίες κατεδάφισης, βυθοκόρησης, οικοδομικές εργασίες |
| Υλικό | Q355B ή Q690D ή όπως το επιθυμείτε |
|---|---|
| Μεγάλη εμβέλεια (m) | 10m 20m 25m 30m 32m |
| Βάθος εκσκαφής (m) | 6m 10m 12m 15m 18m |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε Λευκό Προσαρμοσμένο |
| Κύλινδρος κάδος | Υψηλής ποιότητας κύλινδρος κάδου |
| Εργασιακό Περιβάλλον | Εκβάθυνση, Σκάψιμο Βράχου, Έδαφος, Λάμα, Εργασίες κατεδάφισης |
|---|---|
| Μοντέλα εκσκαφέων | Kobelco 220, Kobelco 200, Hitachi 200, Cat320 κ.λπ. |
| Βάθος εκσκαφής (m) | 10μ |
| Μήκος εκσκαφέα Μακρύ βραχίονα | Προσαρμοσμένο 10m 15m 18m κ.λπ |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |