| Υλικό | BS900E |
|---|---|
| Συρματόσχοινο | Σύρμα υψηλής αντοχής |
| Βάθος εκσκαφής | 25m - 32m |
| Μέγεθος κάδος Clamshell | 1CBM 1,5CBM 2CBM 3CBM |
| Κατάλληλο μοντέλο εκσκαφητή | Εκσκαφέας 10 τόνων- 65 τόνων |
| Εγγύηση | 6 μηνών |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε Λευκό Προσαρμοσμένο |
| Κατάλληλο μοντέλο εκσκαφητή | 6 τόνοι - 200 τόνοι |
| Υλικό | Q355B ή Q690D ή όπως το επιθυμείτε |
| Τεχνική υποστήριξη | Ναί |
| Υλικό | Q355B ή Q690D ή όπως το επιθυμείτε |
|---|---|
| Συνημμένα | Διάτμηση / Θραυστήρα / Θραύση |
| Εφαρμογή | Κατασκευαστικές εργασίες κατεδάφισης |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε Λευκό Προσαρμοσμένο |
| Τεχνική υποστήριξη | Ναί |
| Υλικό | LG700 / BS900E |
|---|---|
| Μπροστινά προσαρτήματα | Κάδος Clamshell, Standard Bucket |
| Μοντέλο εκσκαφέα | 6 τόνοι - 200 τόνοι |
| Βάθος εκσκαφής (m) | 10μ 12μ 16μ 18μ |
| Χρώμα | προσαρμοσμένη |
| Κατάλληλοι εκσκαφείς | 6 τόνοι - 200 τόνοι |
|---|---|
| Βάθος εκσκαφής (m) | 6m 8m 10m 12m 14m 15m 16m 18m |
| Υλικό | LG700, HG785 |
| Κύλινδρος | Κύλινδρος υψηλής ποιότητας |
| OEM / ODM | Ναί |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε Λευκό Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Σχοινί καλωδίων | Πολλαπλό - Στρογγυλό σύρμα, μεγαλύτερη διάρκεια ζωής |
| Εναλλακτικά μηχανήματα | 20 τόνους - 120 τόνους |
| OEM/ODM | Διαθέσιμο |
| Υλικό | BS900E, ελαφρύτερο και ισχυρότερο |
| Βαθμός σκάβωσης | 18μ 20μ 25μ 30μ 32μ |
|---|---|
| συγκόλληση | Προνομιακή συγκόλληση, δεν είναι εύκολο να σπάσει |
| Εναλλακτικά μηχανήματα | Η Hitachi Komatsu Sany Zoomlion κλπ. |
| Σχεδιασμός | Εργασία ομαλή υψηλής αποτελεσματικότητας σχεδιασμός, ασφαλής και σταθερός, τηλεσκοπική μεγάλης εμβέλ |
| Κύλινδροι | Υψηλής ποιότητας φιάλες, μεγαλύτερη διάρκεια ζωής |
| Κατάλληλος εκσκαφέας | Εκσκαφέας 20 τόνων και άνω |
|---|---|
| Βαθμός σκάβωσης | 25 μέτρα 30 μέτρα 32 μέτρα |
| Μπροστινά συνημμένα | ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ CLAMSHELL / GRAPPLE / Standard BUBET |
| Υλικό | BS900E, Q355B, ελαφρύτερο και ισχυρότερο |
| Εφαρμόζω σε | Εκσκαφή Άμμος, χώμα, λάσπη κλπ. |
| Σχεδιασμός | Υψηλής αποτελεσματικότητας σχεδιασμός, ασφαλής και σταθερός, τηλεσκοπική μεγάλης εμβέλειας |
|---|---|
| συγκόλληση | Προνομιακή συγκόλληση, δεν είναι εύκολο να σπάσει |
| Υλικό | BS900E, ελαφρύτερο και ισχυρότερο |
| Βαθμός σκάβωσης | 18μ 20μ 25μ 30μ 32μ |
| Εναλλακτικά μηχανήματα | Η Hitachi Komatsu Sany κλπ. |
| συγκόλληση | Ασφάλιστρο |
|---|---|
| Μέγιστη εμβέλεια | 12m 18m 20m 25m 31m 32m |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Μοντέλο | SSB005 |
| Κατάλληλος εκσκαφέας | 20ton-50ton εκσκαφέας |