| Υλικό | Q355B ή Q690D ή όπως το επιθυμείτε |
|---|---|
| Κατάλληλος εκσκαφέας | Komatsu, Sany, Sumitomo, Cat κ.λπ |
| Βαθμός σκάβωσης | 8m 10m 12m 15m 16m |
| Ποιότητα | Ασφάλιστρο |
| Χρώμα | Κόκκινο, κίτρινο, μπλε λευκό προσαρμοσμένο |
| Τύπος | Εγκαταστάσεις εξορυκτών |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Σχήμα | ΣΤΒ089 |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| συγκόλληση | Δυνατό |
| Κατάλληλο μοντέλο εκσκαφέα | 20 τόνοι - 85 τόνοι |
|---|---|
| Υλικό | Q355B ή Q690D ή όπως το επιθυμείτε |
| Μέγιστο ύψος ανύψωσης σωρός | 13.5m, 15.8m, 19m, 24m |
| Μέγιστη γωνία στοίβας | Περίπου 160 μοίρες. |
| Πηγή ισχύος | Υδραυλικά |
| Υλικό | Q355B ή Q690D ή άλλοι όπως ζητάτε |
|---|---|
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Υπόθεση | Νέο |
| Κατάλληλο μοντέλο εκσκαφέα | 20 τόνοι - 85 τόνοι |
| Μέγιστο ύψος ανύψωσης σωρός | 13.5m, 15.8m, 19m, 24m |
| Βάθος σκαψίματος | 4 μέτρα, 8 μέτρα, 10 μέτρα, 12 μέτρα |
|---|---|
| Εφαρμόστε | 3 τόνοι - 55 τόνοι |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.1 κυβικό μέτρο - 1 κυβικό μέτρο |
| Υπόθεση | Νέο |
| Υλικό | Σαγκάνγκ Q355B |
| Υλικό | BS900E, ελαφρύτερο και ισχυρότερο |
|---|---|
| Βαθμός ανασκαφής (m) | 18μ 20μ 25μ 30μ 32μ |
| Κουβάς | Κουβαλάκι, 2cbm, 2,5cbm |
| Διατήρηση | Εύκολη συντήρηση, χαμηλό ποσοστό αποτυχίας |
| Αποτελεσματικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα |
| Βαθμός σκάβωσης | 6M 8M 10M 12M |
|---|---|
| Κατάλληλο εργασιακό περιβάλλον | Digging House Foundation Pits, Deep Pits, Caissons |
| Χρώμα | Κόκκινο, κίτρινο, μπλε λευκό προσαρμοσμένο |
| OEM/ODM | Ναί |
| Υψηλή απόδοση | Ναί |
| Υλικό | Q355B, Q690D, ή άλλοι όπως ζητάτε |
|---|---|
| Εφαρμόζω σε | Εκσκαφέας 6-50ton |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Κατάσταση εργασίας | εργασία σήραγγας |
| Κατάσταση | Νέος |
| Υλικό | Q355B, Q690D, ή άλλα όπως ζητάτε |
|---|---|
| Εφαρμόστε | Εκσκαφέας 6-50 τόνων |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Συνθήκες εργασίας | εργασίες σήραγγας |
| Υπόθεση | νέος |
| Condition | Brand New |
|---|---|
| Model | SSB0011 |
| Maximum Reach | 12m 18m 20m 31m 32m |
| Welding | premium |
| Bucket Capacity | 1.5cbm 2cbm |