| Painting | Premium Painting |
|---|---|
| Color | Yellow, Red, White, Blue, Customized |
| Digging Depth(m) | 6m, 12m, 16m, 18m |
| Material | Q355B |
| Patents | CE, ISO9001 |
| Υλικό | Q355B ή Q690D ή όπως το επιθυμείτε |
|---|---|
| Βάθος σκάψιμο (m) | 8μ 10μ 12μ 14μ 16μ |
| Κάδος | Τυπικός κουβάς |
| Βάρος | 10 κιλά - 730 κιλά |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλής Αποτελεσματικότητας και Μακροχρόνιας Ζωής |
| Υψηλή αποδοτικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα |
|---|---|
| Συνθήκες εργασίας | Εκσκαφή άμμου, εδάφους, ιμάντα κ.λπ. |
| Κύλινδροι | Υψηλής ποιότητας φιάλες |
| Υλικό από χάλυβα | Σαγκάνγκ Q355B |
| Συνδετήρες | Συνδέτες υψηλής ποιότητας |
| OEM / ODM | Ναί |
|---|---|
| Χωρητικότητα | 0.4m3, 0.6m3, 1.5m3, 2m3, 2.2m3 |
| Μεγάλη απόσταση | 10μ 12μ 16μ 18μ 20μ |
| Εφαρμόζω σε | Βυθοκόρηση, Εργασίες κατεδάφισης, Σκάψιμο άμμου εδάφους βράχου |
| Υλικό | Q355B ή Q690D ή όπως το επιθυμείτε |
| Υλικό | Q355B |
|---|---|
| Βαθμός ανασκαφής (m) | 12 μέτρα |
| Χαρακτηριστικά | Τηλεσκοπικός βραχίονας |
| εγγύηση | 6 μήνες |
| κουβά | περιλαμβάνει ένα κουβά |
| υλικό | Q355B |
|---|---|
| Βαθμός ανασκαφής (m) | 8μ 10μ 12μ 14μ 16μ |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε Λευκό Προσαρμοσμένο |
| Κατάλληλοι εκσκαφείς | Γάτα Hitachi Komatsu Sany Zoomlion κ.λπ. |
| Εγγύηση | 6 μήνες για το χέρι, 3 μήνες για τον κουβά |
| Συνημμένα | Κουβάς / κέλυφος κουβάς / λαβή |
|---|---|
| Εγγύηση | 6 μήνες, 24 ώρες |
| Γάμα | Υψηλής ποιότητας συγκόλληση |
| Μεγάλη απόσταση | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Υλικό | BS900E, ελαφρύτερο και ισχυρότερο, προσαρμοσμένο |
| Συνημμένα | Κουβάς / κέλυφος κουβάς / λαβή προσαρμοσμένη |
|---|---|
| Εγγύηση | 6 Μήνες |
| Υλικό | BS900E, ελαφρύτερο και ισχυρότερο |
| Γάμα | Προνομιακή συγκόλληση, σύρμα |
| Συρματόσχοινο | Μακρύτερη διάρκεια ζωής |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
|---|---|
| Μεγάλη απόσταση | 10m 20m 21m 25m |
| Υλικό | Q355B / Q690D / Q355NE |
| Χωρητικότητα | 0.4m3, 0.6m3, 1.5m3, 2m3, 2.2m3 |
| Χρώμα | Κόκκινο, κίτρινο, μπλε λευκό προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Υψηλή αντοχή |
|---|---|
| Καουτσούκ απορροφητικός | Εισαγόμενα από τη Νότια Κορέα |
| Ποιότητα | Υψηλή ποιότητα |
| Μηχανή | Κινητήρας Parker |
| Κουρέματα | Τα ρουλεμάν VA405 της SKF |