| Υλικό | Q355B, Q690D, ή άλλα όπως ζητάτε |
|---|---|
| Εφαρμόστε | Εκσκαφέας 20-50 τόνων |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Ονομασία προϊόντος | Τηλεσκοπικός βραχίονας εκσκαφέων |
| Υπόθεση | νέος |
| Υλικό | Q355B, Q690D, ή άλλα όπως ζητάτε |
|---|---|
| Εφαρμόστε | Εκσκαφέας 20-50 τόνων |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Ονομασία προϊόντος | Τηλεσκοπικός βραχίονας εκσκαφέων |
| Υπόθεση | νέος |
| Μάρκα | Zhonghe |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας με έλικα |
| Υλικό | Q355+LG700 |
| Χρώμα | Αίτημα του πελάτη |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Υπόθεση | Νέο, 100% νέο, νέο τηλεσκοπικό χέρι. |
|---|---|
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Υποστήριξη μέσω διαδικτύου, τεχνική υποστήριξη μέσω βίντεο |
| Δυνατότητα κουβάς | 00,9m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Βάρος μηχανής | 6-36t |
| Όνομα | Εγκαταστάσεις εξορυκτών |
|---|---|
| Τύπος | Σφυρί σωρών εκσκαφέων |
| Βάρος | 3550kg |
| Κατάλληλος εκσκαφέας (τόνος) | 30-40ton |
| Εφαρμογή | κατεδάφιση κατασκευής |
| Υπόθεση | Νέο, 100% καινούργιο, Νέο εκσκαφέας και εξαρτήματα. |
|---|---|
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Υποστήριξη μέσω διαδικτύου, τεχνική υποστήριξη μέσω βίντεο |
| Διάμετρος του σκιστήρα | 240-800 χιλιοστά |
| Βάρος μηχανής | 1.7-55Τ |
| Key Word | telescopic boom excavator |
|---|---|
| Situation | Brand New |
| Material | LG700 lighter and stronger |
| Digging depth | 6m-16m |
| Apply to | 6 ton - 50 ton excavator |
| Εγγύηση | 6 μήνες για το συρόμενο χέρι, 3 μήνες για τον κουβά |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Μεγάλη εμβέλεια, υψηλή αποτελεσματικότητα και μεγαλύτερη διάρκεια ζωής |
| Εφαρμόστε | 20 τόνους - 55 τόνους |
| Υλικό | Σαγκάνγκ Q355B |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.1 - 2cbm |
| Εγγύηση | 6 μήνες για το συρόμενο χέρι, 3 μήνες για τον κουβά |
|---|---|
| Δυνατότητα κουβάς | 0.1 - 2cbm |
| Εφαρμόστε | 3 τόνοι - 55 τόνοι |
| Υπόθεση | Νέο |
| Υλικό | Σαγκάνγκ Q355B |
| Υλικό | BS900E, ελαφρύτερο και ισχυρότερο |
|---|---|
| OEM / ODM | Ναί |
| Υψηλή απόδοση | Ναί |
| Χωρητικότητα του κουβά CLAMSHELL | 1 CBM - 3CBM |
| Βάθος σκάψιμο (m) | 18m 22m 25m 30m 32m |