| Digging Depth | 18m 20m 25m 30m 32m |
|---|---|
| Clamshell Bucket (cbm) | 1cbm 1.5cbm 2cbm 2.5cbm 3cbm |
| Suitable Excavators | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion etc |
| Design | High Effective design, safe and stable |
| Cylinders | High quality cylinders, longer service life-span |
| Βαθμός σκάβωσης | 18m 20m 25m 30m 32m |
|---|---|
| Κουβαλάκι με κέλυφος | 1cbm 1,5cbm 2cbm 2,5cbm 3cbm |
| Κατάλληλο εργασιακό περιβάλλον | Οικοδομικές Εργασίες, Θεμέλια Σκαπτικών Σπιτιών |
| Δοκιμές | Ναί |
| Τεχνική υποστήριξη | Ναί |
| Υλικό | BS900E, Premium |
|---|---|
| Βαθμός σκάβωσης | 25m - 32m |
| Κατάλληλο εργασιακό περιβάλλον | Digging House Foundation Pits, Deep Pits, Caissons |
| Εγγύηση | 6 μήνες |
| Υψηλή απόδοση | Ναί |
| Υλικό | Ισχυρότερο Q690D |
|---|---|
| Υψηλή απόδοση | Ναί |
| Βαθμός σκάβωσης | 20m 22m 25m 30m 32m |
| Κουβαλάκι με κέλυφος | 1cbm 1,5cbm 2cbm 2,5cbm 3cbm |
| Χρώμα | Κόκκινο, κίτρινο, μπλε λευκό προσαρμοσμένο |
| Τεχνική υποστήριξη | Ναί |
|---|---|
| Βαθμός σκάβωσης | 16μ 18μ 20μ 25μ 30μ 32μ |
| Υλικό | BS900E, Q690D, ελαφρύτερο και ισχυρότερο |
| Κατάλληλος | Εκσκαφή αμμώδους εδάφους λάσπης χαλίκι |
| Δοκιμή πριν από την αποστολή | Ναί |
| Υλικό | BS900E, ελαφρύτερο και ισχυρότερο |
|---|---|
| OEM / ODM | Ναί |
| Υψηλή απόδοση | Ναί |
| Χωρητικότητα του κουβά CLAMSHELL | 1 CBM - 3CBM |
| Βάθος σκάψιμο (m) | 18m 22m 25m 30m 32m |
| Βάθος εκσκαφής | 8m 10m 15m 18m 20m 22m 30m 32m |
|---|---|
| Συρματόσχοινο | Υψηλής ποιότητας συρματόπλεγμα |
| Κουβαλάκι με κέλυφος | 0,8cbm 1cbm 2cbm 2,5cbm 3cbm |
| Εφαρμογή | Digging House Foundation Pits, Deep Pits |
| Υλικό | BS900E Ή όπως ζητάτε |
| Μοντέλα εκσκαφέων | 6 τόνους - 60 τόνους |
|---|---|
| Κατάλληλες μάρκες εκσκαφητή | Hitachi Komatsu Sany Kobelco Kato κ.λπ |
| Μήκος | 10μ 15μ 18μ 20μ 25μ 28μ |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο, κόκκινο, μπλε, κίτρινο κ.λπ. |
| υλικό | LG700 |
| Υλικό | Σαγκάνγκ Q355B |
|---|---|
| Βάθος σκαψίματος | 4 μέτρα, 8 μέτρα, 10 μέτρα, 12 μέτρα |
| Υπόθεση | Νέο |
| Εφαρμόστε | 3 τόνοι - 55 τόνοι |
| Δυνατότητα κουβάς | 0.1 κυβικό μέτρο - 1 κυβικό μέτρο |
| Υλικό | Σαγκάνγκ Q355B |
|---|---|
| Δυνατότητα κουβάς | 0.1 κυβικό μέτρο - 1 κυβικό μέτρο |
| Υπόθεση | Νέο |
| Εφαρμόστε | 3 τόνοι - 55 τόνοι |
| Βάθος σκαψίματος | 4 μέτρα, 8 μέτρα, 10 μέτρα, 12 μέτρα |